Smoothie me banane, luleshtrydhe dhe pluhur maca

No comments

Koha e përgatitjes: 4 minuta

Përbërësit për 1 smoothie:

  • 1 filxhan luleshtrydhe të ngrira Adelie
  • 1 banane e vogël
  • ½ filxhan qumësht bajame pa sheqer Blue Diamond
  • ½ filxhan ujë
  • 1 lugë gjelle pluhur maca Naturya
  • 1 lugë caji mjaltë Rowse Honey
  • Pak pluhur vanilje
  • 1 lugë gjelle fara liri Linwoods, sipas deshirës

Përgatitja:

Vendosni të gjithë përbërësit në blender dhe përziejini derisa të formohet lëngu kremoz.

Shijojeni!

baronesha1Smoothie me banane, luleshtrydhe dhe pluhur maca

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.