Smoothie “Breakfast at Tiffany’s”

No comments

Përbërësit:

  • 1 filxhan qumësht bajame Provamel
  • 2 filxhan spinaq me gjethe të vogël (baby spinach)
  • ½ filxhan fruta pylli të ngrira Adelie
  • 1 banane
  • 1 lugë gjelle fara liri Linwoods
  • ½ lugë çaji pluhur maca Naturya

Përgatitja:

Vendosni të gjithë përbërësit në blender dhe përziejini derisa të formohet lëngu kremoz.

Shijojeni!

baronesha1Smoothie “Breakfast at Tiffany’s”

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.